Seminář Trendy ve volném čase
"Být trendy je in". Je nutné vědět, o co se děti a mládež v současné době zajímají. Tento seminář ukazuje co právě "frčí", o co je zájem. Účastníci si řadu aktivit v semináři vyzkouší.

Být in („inovský“), být free, být cool („kůlovský“), být fakt krutý, být megakrutopřísný, být libový, být husťácký, být megahustý, být upabestovní, prostě být trendy – to jsou některé z výrazů, s nimiž se pracovníci ve volném čase (pedagogové) mohou setkat při práci s cílovou skupinou, zejména s mládeží. Potřebují tedy vědět, o co jejich klienti mají zájem, jaké jsou současné volnočasové trendy, jakým potřebám klientů vycházet vstříc.

V rámci semináře získáte komplexní přehled o současných trendech ve volném čase. Společně s lektorem a ostatními účastníky budete hledat výhody práce s trendy pro organizaci, budete se vzájemně inspirovat těmi nejlepšími a nejúspěšnějšími aktivitami, které realizujete ve vlastních organizacích a některé aktivity si také prakticky vyzkoušíte. Po absolvování semináře budete vědět, jak vyhledávat trendy a jak s nimi pracovat tak, abyste zvýšili atraktivitu vaší nabídky pro děti a mládež.

Seminář je určen především pro pracovníky SVČ, školních klubů, školních družin a NNO, pracujícími s dětmi a mládeží.

Doporučená délka trvání semináře: 8 – 16 hodin

Realizujte trendové aktivity, zvyšujte atraktivitu vaší nabídky pro různé cílové skupiny, a užívejte si svou jedinečnost.