E-learningové prostředí na míru
Provozujeme vlastní internetovou virtuální školu, kde máme zkušenosti s vytvářením e-learningového prostředí, kde pak probíhá internetová výuka. Takové prostředí dokážeme vytvořit na míru pro vás.

E-learning je multimediální interaktivní vzdělávání nové generace, které probíhá online na internetu. Účastník se může připojit kdykoli a odkudkoli, z jakéhokoli počítače připojeného na internet. Nové informace přijímá nejenom sluchově, ale také vizuálním vjemem. V průběhu kurzu vykonává činnosti, které ověřují, že probíranou látku zvládl v požadované kvalitě.           
V současnosti je asi nejrozvinutější formou e-learningové výuky varianta, že účastník samostatně prochází připraveným vzdělávacím programem bez pomoci tutora (online učitele). Tutora zde nahrazuje program (systém): Provází účastníky kurzem, doporučuje mu další kroky ve studiu, vyhodnocuje jeho testy a poskytuje zpětnou vazbu k jeho aktivitě.

Máme zkušenosti s tvorbou mnoha e-learningových kurzů bez tutora v řadě různých témat. Jsme schopni vytvořit e-learningové kurzy bez pomoci tutora přímo na míru vaší organizaci. Potřebujeme jen jasné zadání. K tématům, která jsou pro nás složitá, dodáte vlastní odborný text. My navrhneme strukturu e-learningu a následně zpracujeme scénář, který schválíte. Na základě scénáře pak zpracujeme váš obsah do e-learningové podpory. Zajistíme také výuková videa, audia, fotografie a obrázky. Pomůžeme vám zpracovat také zkušební testy.

Vytvoříme pro vás e-learningové kurzy dle vašich požadavků v našem e-learningovém prostředí.

Účastníci vašich kurzů budou studovat moderním a účinným způsobem: online, kdykoli a kdekoli, zvolí si čas, tempo a postup.

Ukázky:  Hospodaření domácnosti

              Svazkové školy

              Národní soustava kvalifikací