PROČ ESTUDOVNA?

  • Vytváříme on-line prostředí jakopodporu pro rozvoj lidí i organizací
  • Jsme lidé s 25ti letými zkušenostmi, které Vám chceme nabídnout
  • Sdílíme příklady dobré praxe z dalších organizací
  • Vytváříme dostupné on-line vzdělávání pro lidi z neziskovek, SVČ, škol a dalších organizací
  • Poskytujeme komplexní servis (e-learning, video, kurzy na míru, online evaluace)
Připravujeme seminář pro lektory výukových programů Rubikon
Obsah semináře je seznámit účastníky s výukovými programy, aktivitami do hodin, technikami k řešení problému a novým systémem postupové soutěže.

Rok intenzivní práce na přípravě metodických materiálů máme za sebou. Vytvořili jsme komplexní materiál k zodpovědnému rozhodování, 10 výukových programů k zodpovědnému rozhodování, 14 aktivit do hodin či oddílových schůzek a 19 rozhodovacích technik. K tomu jsme natočili desítky videí, kde moderním způsobem vysvětlujeme různé typy rozhodování. Vytvořili jsme také nový systém postupové soutěže.

Teď začíná druhá etapa, kdy hledáme spolupracovníky (jednotlivce i organizace), se kterými chceme spolupracovat na tomto tématu. K tomu připravujeme dva semináře (v Ivančicích a Plzni), kde chceme naučit lektory, jak pracovat s programy Rubikonu.

Cílem semináře je porozumění kompetenci k zodpovědnému rozhodování a naučit se postup, jak dostat žáky a studenty na vyšší úroveň kompetence. Budeme seznamovat účastníky s výukovými programy, aktivitami do hodin, technikami k řešení problému a novým systémem postupové soutěže. Účastníci si řadu programů vyzkouší na vlastní kůži. Tyto zkušenosti pak využijí jako lektoři těchto programů. 

Čeká nás spousta příjemné práce, zábavy a nových poznatků. Poprvé už tento víkend v Ivančicích. Další seminář pak proběhne v Plzni.

Seznam programů