Vytvoříme vaše video. Jsme kreativní. Vymyslíme a připravíme vše od A do Z.

Video je na internetu fenomén. V krátkém čase sdělí více, než jen mluvené slovo nebo text. Je to silný prostředek pro vaši komunikaci a prezentaci toho nejlepšího z vaší nabídky. Video je také výborný nástroj pro vzdělávání. Šetří čas, motivuje a baví.

Máme tým filmařů, fotografů, herců i pedagogů s dlouholetou zkušeností s filmovou a televizní produkcí, fotografováním, tvorbou interaktivních e-learningových programů a dětských vzdělávacích pořadů. Nesekáme filmy jako "Baťa cvičky". Dáváme jim příběh, vtip, drama, atraktivní záběry a střih, výborný komentář a skvělý hudební podkres. Proto vás budou naše filmy bavit!

Točíme: Prezentační videaVzdělávací a e-learningová videaUpoutávky a reklamní spoty – Tutoriály

Pracujeme s profesionální technikou Sony.

  • Kamera Sony XDCAMPMV350 Full HD
  • Kamera Sony NEX EA50 Full HD
  • Kamera Sony NXCAMHXRNX30E Full HD
  • Digitální fotoaparát Sony SLT A77
  • Podvodní kamera Sony
  • Kamerová jízda

Využíváme profesionální software AVID Composer, Sony Vegas Pro, Camtasia Studio, Photoshop Lightroom, Adobe After Efect, Zoner Photo Studio a Portrait Professional.

   kamera2     fotak

Video v PR organizace

Lidé z celého světa denně na YouTube zhlédnou více než 300 milionů hodin videí. Video je dnes na internetu fenomén. Lidé raději kliknou na odkaz s videem, než na odkaz textový. Video je velmi dobrým nástrojem pro on-line marketing, v krátkém čase poskytne množství informací, protože obrazový podnět zpracuje mozek rychleji, než text. Čím je obraz působivější, tím je účinek na paměť větší. Video je emocionální komunikační prostředek, navodí atmosféru, vzbudí zájem a motivuje. Dobré video je dále sdíleno a šíří pověst organizace dlouhodobě na internetu. Ještě potřebujete nějaké argumenty, abyste s videem začali ve vaší organizaci cíleně pracovat? Jak na to? Sledujte naše tipy, dobré rady a ukázky videí v rubrice Jak natočit video. A nemusí to stát balík :-)